Firany

EUROFIRANY

 

Firma Eurofirany jest największym importerem firan i zasłon w Polsce. W swojej ofercie posiadają kilka tysięcy wzorów: woali, kreszy, haftów, gipiur, organtyn, siatek, materiałów zasłonowych, obiciowych takich jak: jedwabie, tafty, chenile.
Oferują również szeroki wybór pasmanterii, taśm, narzut, poduszek, obrusów oraz serwet dekoracyjnych oraz dodatków.
Oprócz sprzedaży hurtowej jako pierwsi w Polsce wprowadzili formę sprzedaży kuponowej. Niezawodni, kompetentni, nastawieni na wieloletni zrównoważony rozwój.

 

przejdź do strony >>POLONTEX GALTEX

 

Obecnie POLONTEX SA to jeden z największych i najnowocześniejszych zakładów włókienniczych w Polsce. Asortyment produkowanych w Polonteksie wyrobów obejmuje głównie: wyroby dekoracyjne i tkaniny odzieżowe. Wszystkie wymienione asortymenty produkowane są z doskonałych surowców przy użyciu najnowocześniejszych maszyn.

 

przejdź do strony >>GERSTER


Gerster jest Państwa kompetentnym partnerem w dziedzinie wysokojakościowych tkanin.
Szerokość asortymentu pozwala na zaspokojenie absolutnie wszelkich potrzeb zwiazanych z dekoracją okien, począwszy od tkanin tkanych poprzez drukowane i haftowane, firany z metrażu czy też gotowe od razu do powieszenia, jak również szeroki asortyment taśm do firan i ogromną paletę pasmanteryjną i rożnego rodzaju dodatków.

 

przejdź do strony >>WISTIL


Zakłady Przemysłu Jedwabniczego WISTILS.A.z wieloletnim doświadczniem, znany na rynku polskim i zagranicznym producent tkanin syntetycznych i mieszanych - dzianin oraz wyrobów żakardowych. Produkcja oparta na światowych technologiach, gwarantuje wyrobom najwyższą jakość.
 

przejdź do strony >>