O salonie

Salon firan ALEX oferuje Państwu duży wybór tkanin. Począwszy od tradycyjnych żakardów po nowoczesne panele, rolety rzymskie. Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie szycia firan i zasłon. Zamówienia realizowane są szybko i bardzo solidnie. W ofercie naszego Salonu znajdą Państwo firany i zasłony konfekcjonowane, uszyte w naszej pracowni według własnych projektów i aranżacji. Oferujemy również dojazd do klienta i aranżację okna na miejscu. Posiadamy usługę montażu karniszy. Zdecydowanie stawiamy na wysoką jakość, nowoczesność, elegancję i oryginalność dekoracji.
 

Kilkuletnie doświadczenie w tej branży zapewnia Państwu profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zamówienia. Chętnie doradzamy w zakresie doboru tkanin, kolorystyki oraz pomysłu na ciekawą aranżację okien w Państwa domu, biorąc pod uwagę także funkcjonalność proponowanych rozwiązań.
 

Współpraca z najlepszymi dostawcami i producentami daje gwarancję najwyższej jakości materiałów,z których korzystamy oraz niewiarygodnie niskie ceny!
 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów w naszej ofercie uwzględniamy specyfikę i potrzeby w dziedzinie dekoracyjnej hoteli, pensjonatów, restauracji oraz kawiarni.