Oferta

   Zainteresowanie odbiorców ofertą restauracji, czy hotelu nie jest łatwe w dobie tak ogromnej konkurencji. Dlatego też, wychodząc na przeciw wymaganiom klientów, mamy przyjemność zaprezentować Państwu specjalną ofertę dla  hoteli, pensjonatów, o każdym standardzie. Oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i firm cateringowych i restauracji. Od kilku lat nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz szyciem dekoracji okiennych. Klientom proponujemy pomoc w doborze tkanin i sposobów upięcia, a projekty realizujemy we własnej pracowni krawieckiej.


Wieloletnie doświadczenie w szyciu tkanin pozwala nam sprostać najwyższym wymaganiom stawianym przez klientów. Wszystkie artykuły są zawsze doskonałej jakości, zgodne z najnowszymi światowymi trendami, a gwarantem solidności firmy jest zadowolenie i zaufanie naszych odbiorców. To właśnie dzięki nim należymy dziś do liderów branży dekoracji okien i wnętrz. Logistycznie jesteśmy przygotowani do obsługi bardzo dużych obiektów.


Posiadamy bardzo bogaty wybór tkanin zasłonowych i obiciowych, jak również, w zależności od potrzeb klienta w ofercie znajdują się również tkaniny obiektowe z atestami na niepalność, tkaniny zaciemniające. Posiadamy linię hotelową specjalizującą się w szyciu firan, zasłon, narzut, falban na materace dla dużych obiektów. Szyjemy dla hoteli pościel w rozmiarach standardowych i pościel na indywidualne zamówienia, pościel z zakładką hotelarską oraz pościel z guzikami, wykonaną z najwyższej jakości surowca.Oferujemy również bogate wzornictwo ręczników, wykonane z wyjątkowo puszystej i najszlachetniejszej przędzy bawełnianej o wysokiej gramaturze bardzo przyjemne w dotyku, idealnie wchłaniające wodę, dodadzą uroku każdej łazience. Zarówno pościel, jak i ręczniki możemy oznaczyć Państwa logotypem firmowym. Szyjemy pokrowce dekoracyjne na krzesła pod indywidualne zamówienia, a także obrusy na każdy wymiar i kształt. Oferowana konfekcja stołowa, obrusy, biezniki, bankietówki wykonane są z tkaniny ALIGATOR. Zastosowane w tkaninie przędze czesane zapewniają najwyższą trwałość i połysk przez cały czas użytkowania.


Ofertę dla restauracji wzbogaciliśmy o szycie falban (skirtingi) do stołów bankietowych, konferencyjnych, szwedzkich i innych. Wyjątkowe walory praktyczne w połączeniu z niezwykle efektownym wyglądem sprawiają, że skirting to doskonały wybór w przypadku każdej eleganckiej restauracji i kawiarni. Praktyczne mocowanie przy użyciu rzepa sprawia, że w dowolnej chwili możemy odczepić go od obrusa i wymienić na inny. Falbany szyjemy na indywidualne zamówienia według wcześniej ustalonego rodzaju marszczeń.


Mamy także przyjemność zaprezentować naszą kolekcję krzeseł, hokerów i stołów skierowaną bezpośrednio do hoteli i restauracji.
 

Zapraszamy do naszego salonu lub zachęcamy do umawiania się telefonicznie na pomiar u klienta.